دنباله فیلم I Am Legend با بازی ویل اسمیت و مایکل بی جردن در دست ساخت است

فیلم - I Am Legend - Will Smith - Michael B Jordan - Jordan - من افسانه ام تکینیو techinio

 

فیلم I Am Legend برای بار دوم به سینماها برمی گردد. اما، این بار، مایکل بی جردن، بازیگر فیلم های Black Panther و Creed به ویل اسمیت، ستاره فیلم، ملحق خواهد شد.

 

این اولین باری است که این دو ستاره با هم کار می کنند. این دو نفر علاوه بر بازی در این فیلم، تهیه کنندگی آن را نیز برعهده خواهند داشت. طبق گزارش ها، آکیوا گلدزمن، نویسنده اقتباس اصلی، دنباله آن را نیز خواهد نوشت. گلدزمن نویسنده‌ ای پرکار است که نامش در فیلم‌ هایی از جمله Batman and Robin, A Beautiful Mind و همچنین قسمت ‌های تلویزیونی بی ‌شماری از نمایش ‌هایی مانند Fringe و Titans دیده می ‌شود. طبق گزارشات، قرارداد برای اسمیت، جردن و گلدزمن بسته شده است، اما هنوز کارگردانی برای آن انتخاب نشده است.

 

فیلم 2007 اقتباسی از داستان ریچارد متسون در سال 1954 بود که مردی را دنبال می‌ کرد که در دنیایی از خون ‌آشام‌ها به تنهایی زندگی می‌کرد. شخصیت اصلی در پایان متوجه می‌شود که او در این جامعه جدید موجودات است. او متوجه شد که موجوداتی که در فیلم هموسیت نامیده می شوند، عملکرد مغزی بالاتری دارند و او آنها را می رباید و شکنجه می کند. در پایان نمایشی، او درمانی برای ویروس پیدا می کند و به عنوان قهرمان می میرد. با توجه به اینکه اسمیت ظاهراً در نسخه اصلی می ‌میرد، مشخص نیست که او چگونه در این فیلم ظاهر می‌شود.

 

فیلم I Am Legend در ایالات متحده 256.4 میلیون دلار و در سراسر جهان 585 میلیون دلار فروش کرد. با همراهی اسمیت و جردن، این دنباله می تواند موفقیت بزرگی برای برادران وارنر باشد. هنوز تاریخی برای اکران آن مشخص نشده است.

به نظر شما این دنباله تا چه حد می تواند موفق باشد؟

 

مکس دیوانه- Mad Max - کریس همسورث - Chris Hemsworth قبلی را بخوانید

سری جدید Mad Max با بازی Chris Hemsworth در راه است

سریال - The Last Kingdom - فصل پنج بعدی را بخوانید

سریال The Last Kingdom با فصل پنج به کار خود پایان می دهد!

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.