سریال The Last Kingdom با فصل پنج به کار خود پایان می دهد!

سریال - The Last Kingdom - فصل پنج تکینیو techinio

 

با اعلام رسمی کمپانی نتفلیکس، فصل پنجم سریال پرطرفدار The Last Kingdom آخرین فصل این مجموعه خواهد بود. گرچه در سال 2021 عنوان شد که فیلمی ساخته خواهد شد تحت عنوان Seven Kings Must Die و ادامه داستان این سریال خواهد بود.

 

سریال The Last Kingdom بر اساس مجموعه کتاب های The Saxon Stories اثر برنارد کورنول ساخته شده است. عنوان مجموعه تلویزیونی برگرفته از رمان اول است. این اکشن حول محور ماجراهای Uhtred of Bebbanburg (الکساندر دریمون) است و داستان را از طریق بریتانیا آنگلوساکسون با حمله وایکینگ ها و جاه طلبی های پادشاهی وسکس برای متحد کردن پادشاهی ها برای تشکیل انگلستان به عنوان یک کشور متحد دنبال می کند. شمشیرها، خیانت ها، نبردها، عاشقانه ها، برخورد فرهنگ ها بین بت پرستان و مسیحیان، همگی «آخرین پادشاهی» را تعریف می کنند، زیرا در طول تاریخ بریتانیا غوغایی نیمه تاریخی می گیرد.

 

 

داستان فصل پنجم این سریال چیست؟

فصل 5 مدتی پس از پایان فصل 4 روایت می شود و پادشاه ادوارد در تلاش برای تحقق جاه طلبی های پدرش مبنی بر اتحاد پادشاهی ها برای ایجاد انگلستان است. Uhtred به عنوان محافظ Aethelstan، پادشاه آینده انگلستان عمل می کند، در حالی که دشمنان گرد هم می آیند تا خط جانشینی را زیر و رو کنند، صلح ظریف انگلستان نوپا را در هم بشکنند و بار دیگر توازن قدرت را بر هم بزنند. این فصل در تاریخ 9 مارس 2022 (17 اسفند 1400) منتشر می شود.

 

امیلی کاکس (بریدا)، الیزا باترورث (آلزویت)، مارک رولی (فینان)، آرناس فداراویسیوس (سیتریک)، آدریان شیلر (آتلهلم)، کاوان کلرکین (پیرلیگ)، میلی برادی (آتل فلاد)، تیموتی اینس (شاه ادوارد) اوان میچل (اسفرث) و جیمز نورثکوت (آلدهلم) در این فیلم بازی خواهند کرد.

فیلم - I Am Legend - Will Smith - Michael B Jordan - Jordan - من افسانه ام قبلی را بخوانید

دنباله فیلم I Am Legend با بازی ویل اسمیت و مایکل بی جردن در دست ساخت است

اسپین آف - گات - بازی تاج و تخت - Game Of Thrones بعدی را بخوانید

جورج آر آر مارتین چندین نسخه پیش درآمد برای Game Of Thrones ارائه داد

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.