تاریخ عرضه ی آخرین بسته الحاقی بازی FarCry 6 اعلام شد!

فارکرای ۶ - فارکرای - FarCry - dlc تکینیو techinio

طبق اعلام رسمی شرکت یوبیسافت Joseph: Collapse، سومین و آخرین بسته الحاقی بازی Far Cry 6 در تاریخ 8 فوریه (19 بهمن 1400) عرضه خواهد شد.

 

دراین DLC بازیکنان را به عنوان شخصیت شرور Far Cry 5 ،جوزف سید، در یک ماجراجویی خطرناک در Hope، مونتانا انتخاب می کند. در این داستان جدید او را می ‌بینید که با شیاطین درونی ‌اش مبارزه می‌کند و برای رویارویی با اعضای خانواده ‌اش که نقش‌ های شرورانه ‌ای در بازی اصلی داشتند، تلاش می ‌کند.

 

مانند دو DLC قبلی، که به طور مشابه، شرورهای قبلی Far Cry Vaas Montenegro و Pagan Min را مورد بازبینی قرار دادند، چالش‌ها و ماموریت‌ها را می‌توان تکمیل کرد تا امتیازهایی را به دست آورد که سلاح‌ها را ارتقا می‌دهد و به سلامت و مهارت جوزف کمک می‌کند تا دویدن‌های بعدی بسیار آسان‌تر شود.

 

در این DLC آخر در حماسه Far Cry 6 نیز از ابتدا تا انتها به صورت Co-op قابل پخش خواهد بود. به لطف سیستم Buddy Pass، بازیکنان می‌توانند از یک مالک دیگر Far Cry 6 دعوت کنند تا در طول سفر با آن‌ها بازی کند، حتی اگر خودشان صاحب Season Pass نباشند.

 

Joseph: Collapse برای کسانی که قبلاً Season Pass  بازی Far Cry 6  را خریداری کرده‌اند رایگان خواهد بود، اما هفته آینده بر روی پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری S|X، رایانه‌های شخصی عرضه شود، می‌توان آن را به‌صورت جداگانه با قیمت 15 دلار خریداری کرد.

به نظر شما این DLC تا چه حد می تواند جذاب باشد؟

 

رامبو - کراس اور - FarCry - فارکرای قبلی را بخوانید

در FarCry 6 قرار است شاهد حضور رامبو باشیم!

ارتقا - GTA V - نسل نه - Xbox  - PlayStation بعدی را بخوانید

زمان رسمی عرضه بازی GTA V بر روی کنسول های نسل 9 اعلام شد!

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.