نیم نگاهی به لباس های شیک بازیکنان NBA در خارج از زمین

NBA - Style- Lebron - پوشش بازیکنان بسکتبال - استایل تکینیو techinio

جدا از ورزش بسکتبال، ستاره های NBA با مد توجه های زیادی را به سمت خود سرازیر می کنند. هربار که از اتوبوس تیم به سمت زمین بازی در راهرو های ورزشگاه در حال قدم زدن هستند، توجه دوست داران مد و لباس و همینطور رسانه را به خود معطوف می کنند.

در ادامه، چند تن از این ستاره های دنیای NBA را در خارج از زمین می بینیم.

Lebron James

lebron

لبرون جیمز از تیم لس آنجلس لیکرز با اعتماد به نفس در کت و شلوار کوتاه خود در میان تعداد زیادی از عکاسان قدم برداشت. اگرچه او همیشه در لباسهای خیابانی یا کتهای بافته شده از خز بلند دیده میشد، اما لبرون با کت و شلوار کوتاه و با جواهرات سفارشی خود توجه ها را به سمت خودش کشاند.

James Harden

harden

استایل و تیپ ظاهری ستاره ی تیم Houston Rocket ، جیمز هاردن، ترکیبی از مد و پوشش نقاط مختلفی است که او در طی سفر های خود با آن رو به رو شده است. همچنین معمولا از بقیه مردم نیز در لباس های خود الهام میگیرد. وی برای استایل خود از واژه "دیوانه" استفاده کرده است.

Jimmy Butler

butler

یکی از کسانی که در بیشتر اوقات از معمول ترین لباس ها استفاده می کند ولی تقریبا به دل تمام مردم می نشیند، جیمی باتلر ستاره ی تیم Miami Heat است. او از محصولات جدید برند های Dior، Astrid Andersen و برند های معروف دیگر در مراسم قبل بازی رونمایی میکند.

Russell Westbrook

westbrook

ستاره تیم Washington Wizards در مصاحبه خود گفته است که او پیراهن نمیپوشد و به وضوح در مراسم قبل بازی این نکته قابل دیدن است که همیشه با لباس های پاره جلوی دوربین ظاهر می شود. شاید یکی از فراموش نشدنی ترین استایل ها نیز مختص به وستبروک باشد.

 

این ستاره های دنیای بسکتبال همیشه تلاش کرده اند که در کنار ورزش، بتوانند دنیا مد را بیش از بیش به مردم نزدیک کنند و در هر بازی و مراسمی که حضور داشته باشند، برند های معروف دنیا تبلیغ می کنند کما آنکه برندی مثل Jordan که زیر مجموعه Nike است متعلق به بازیکن معروف مایکل جوردن است. همینطور می توان به سری کفش های Lebron از برند Nike اشاره کرد که حق فروش آن متعلق به لبرون جیمز است.

به نظر شما تا چه اندازه این اتفاقات می تواند مد و مردم را به هم نزدیک کند؟

استایل - استایلیست - سلبریتی - نوع پوشش - تیپ سلبریتی ها قبلی را بخوانید

9 استایلیست که باید آن ها را بشناسید

استایل - استایلیست - سلبریتی - نوع پوشش - تیپ سلبریتی ها بعدی را بخوانید

9 استایلیست که باید آن ها را بشناسید

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.