معرفی کافه تراس؛ کافه ای در بام شیراز!

کافه - شیراز - تراس - بام شیراز - چوگیاه - معرفی کافه تکینیو techinio

 

بی شک همه ی ما بعد از یک روز خسته کننده و پر استرس، به یک مکان در بام شهر به دور از شلوغی و دود و ترافیک نیاز داریم. با ما همراه باشید تا همچین مکانی را به شما معرفی کنیم.

 

کافه تراس در بالای شهر قرار گرفته است. کافه ای که به نظر من نشستن و نوشیدن چای و دیدن منظره شهر، توانایی دور کردن و از بین بردن خستگی شما را بعد از یک روز کاری سخت و تکراری خواهد داشت! در فصل زمستان بروید و از هوای سرد و نوشیدن چای و قهوه لذت ببرید، یا در فصل تابستان از گرمی هوا با نوشیدن شیک و اسموتی حال خود را جا بیاورید.

 

cafe terrace

 

در این کافه از انواع نوشیدنی های گرم و بر پایه قهوه گرفته تا انواع پاستا و سالاد و سیب زمینی سرخ کرده های همراه با پنیر سرو می شود. همینطور انواع شیک ها و اسموتی های بسیار دلچسب را میتوانید سفارش دهید. در کنار این نیز می توانید با دوست خود مشغول بازی شوید و در یک بازی تخته نرد جذاب او را به چالش بکشید. این کافه دو فضای باز و بسته دارد که مناسب خواسته خود در هرکدام که خواستید می توانید بشینید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

cefe terracee

این کافه در شهر شیراز – ابیوردی 3 – خیابان شهدای ابیوردی – رو به رو کوچه 10 قرار گرفته است. شماره تماس آن نیز 09338491739 است.

اگر تجربه رفتن به این کافه را دارید با ما به اشتراک بگذارید.

 

کافه - شیراز - ۴۰۴ - کافه کجا بریم؟ - معرفی کافه  - فرهنگشهر قبلی را بخوانید

معرفی کافه 404

کافه - شیراز - بالکافه - کافه کجا بریم؟ - معرفی کافه - لاکچری - لوکس بعدی را بخوانید

معرفی بالکافه

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.