تماشا کنید: ویدیوی تازه Radiohead با بازی گای پیرس

ویدیو جدید - ریدیو هد - استودیو ورژن - Studio version تکینیو techinio

تقریبا دو دهه پس از ساخت Follow Me Around، ریدیوهد بالاخره تصمیم به انتشار نسخه‌ی استودیویی این آهنگ گرفته است. این ترانه بخشی از باکس ست Kid A Mnesia است که به زودی قرار است منتشر شود.

این آهنگ همراه با ویدویی با بازی Guy Pearce (بازیگر Memento) از راه رسید که در آن پیرس دیوانه‌وار اطراف آپارتمان خود می‌دود تا از دست دوربین فرار کند.

کالکشن Kid A Mnesia مجموعه از B- side ها و قطعات منتشر نشده از دو آلبوم(2000)  Kid A و Amnesia (2001) خواهد بود که به همراه بازنشر قطعات اصلی در 5 نوامبر منتشر خواهد شد.

هرچند این مجموعه به دو آلبوم اوایل دهه 2000 ریدیوهد اختصاص دارد، اما قطعه Follow Me Around به قبل از این دوران مربوط می‌شود چرا که در مستند Meeting People is Easy که در سال ساخت آلبوم OK Computer منتشر شد، ریدوهد را در حال کار روی این قطعه می‌بینیم.

تام یورک در طول سال‌ها این قطعه را در موارد معدودی اجرا کرده است از جمله در سال 2010 با Atoms for Peace  و همچنین در 2017 با .Jonny Greenwood

قطعه Follow Me Around به دنبال If You Say the Word (که در سپتامبر به همراه ویدویی با کارگردانی Kasper Häggström منتشر شد) دومین قطعه از مجموعه Kid A Mnesia محسوب می‌شود که به همراه ویدیو اختصاصی خود، پیش از انتشار رسمی آلبوم، در دسترس قرار می‌گیرد.

Abba - آلبوم - مورد انتظار - جذاب قبلی را بخوانید

اولین آلبوم ABBA پس از چهل سال منتشر خواهد شد

موسیقی - راک - راک استار بعدی را بخوانید

آغاز جنبشی در جهان موسیقی با راک

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.