فیلم برداری سریال House Of The Dragon به اتمام رسید!

آر آر مارتین - House Of The Dragon - سریال تکینیو techinio

 

طبق گفته ی جورج آر آر مارتین، نویسنده ی مجموعه، فیلم برداری 10 قسمت فصل اول سریال House Of The Dragon به پایان رسیده است.

 

مارتین گفت که بخش هایی از آن را دیده است و آنچه را که تاکنون دیده است "دوست دارد". مارتین گفت: "البته، کارهای بسیار بیشتری باید انجام شود. جلوه های ویژه، زمان بندی رنگ، امتیاز، همه کارهای پس از تولید." مارتین اضافه کرد: "نویسندگی، کارگردانی، بازی‌ها همگی فوق‌العاده به نظر می‌رسند. امیدوارم شما هم مثل من از آنها خوشتان بیاید. به نشانه ی تحسین باید جلوی بازیگران و تیم آنها سر تعظیم فرود آورد."

 

House of the Dragon امسال از شبکه HBO پخش می شود، اما این شبکه هنوز تاریخ انتشار خاصی را اعلام نکرده است. مارتین تکرار کرد که هنوز «کار زیادی» برای انجام دادن برای پایان دادن به قسمت‌ها وجود دارد و در ادامه خاطرنشان کرد که کووید برنامه‌ ریزی را دشوار کرده است. "این بهار؟ بعید است. شاید تابستان؟ ممکن است. پاییز؟ چه کسی می داند؟" مارتین گفت.

 

در صدها سال قبل از بازی تاج و تخت، House of the Dragon داستان درام مربوط به خانه تارگرین را دنبال می کند. زمانی که پادشاه ویسریس (پدی کانسیداین) به پایان سلطنت خود می‌رسد، نبرد بی ‌رحمانه ‌ای برای جانشینی بین دختر محبوبش پرنسس رینیرا تارگرین (اما دارسی) و همسر دومش ملکه آلیسنت هایتاور (اولیویا کوک) آغاز می ‌شود. مت اسمیت و ریس ایفانس نیز در این سریال بازی می کنند.

به نظر شما این سریال موفقیت Game Of Thrones را خواهد داشت؟

فیلم - ترنسفورمرز - تبدیل شوندگان قبلی را بخوانید

تاریخ اکران قسمت جدید فیلم Transformers اعلام شد

وایکینگ ها - سریال - Vikings - نتفلیکس بعدی را بخوانید

سریال Vikings: Valhalla چه زمانی از شبکه ی نتفیلیکس پخش می شود؟

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.