جورج آر آر مارتین چندین نسخه پیش درآمد برای Game Of Thrones ارائه داد

اسپین آف - گات - بازی تاج و تخت - Game Of Thrones تکینیو techinio

 

درحالی که سریال بازی تاج و تخت در سال 2019 به اتمام رسید، ولی اسپین اف های آن درحال ساخته شدن است. همه ی این ها به لطف جورج آر آر مارتین خالق آن است.

 

مارتین پیشرفت در چندین پروژه را در پستی در وبلاگ خود شرح داد و ترکیبی از اطلاعاتی که می دانیم، شایعات تایید شده و اخباری را که باید کمی شما را هیجان زده کند به اشتراک گذاشت. برای سادگی، این را به بخش‌ هایی تقسیم می‌کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

House Of Dragon

House of the Dragon اولین اسپین آفی است که بینندگان از این فرنچایز خواهند دید. طبق گفته مارتین، تولید فصل اول این سریال در لندن به پایان رسیده است و اکنون با هم در حال ویرایش هستند. او نوشت: «آنچه را که دیده ام، دوست داشته ام. "من مشتاقم بیشتر ببینم."

 

The Sea Snake

این سریال لایو اکشن قبلاً با نام Nine Voyages شناخته می شد، اما به گفته مارتین یک تغییر نام اتفاق افتاد "از آنجایی که می خواستیم از اجرای دو نمایش با شماره در عنوان خودداری کنیم." این سریال که درباره کورلیز ولاریون – رئیس خانه ولاریون در رمان – است، در حال حاضر در مرحله نگارش آزمایشی قرار دارد. برونو هلر در حال نوشتن فیلمنامه است.

 

The Ten Thousand Ships

این نمایش دیگری است که در عنوان آن یک عدد وجود دارد. پر مارتین، آماندا سیگل (Helstrom، The Mist)، مجری برنامه، بیش از یک پیش نویس فیلمنامه آزمایشی را ارائه کرده است. نویسنده می گوید: «ما در حال پیشرفت هستیم.»

 

A Knight Of The Seven Kingdoms

این سریال Dunk & Egg است که در مورد آن صحبت شده است. در عنوان یک عدد نیز وجود دارد. چرا آن را Dunk & Egg نمی نامید؟ به گفته مارتین، می توان آن را با یک کمدی اشتباه گرفت. مشکل اینجاست که یک کمدی در دنیای Game of Thrones به نظر عالی می رسد. صرف نظر از این، فصل اول سریال اولین رمان Dunk & Egg، "شوالیه پرچین" را اقتباس می کند - که مارتین می گوید برخی از دست اندرکاران می خواهند سریال را به عنوان یک کل بنامند.

 

شوالیه هفت پادشاهی استیو کنراد (اولترا سیتی اسمیتز) را به عنوان مجری برنامه نمایش می دهد. باید دید چه زمانی ممکن است دستور اجرای این سریال داده شود، اما مارتین می گوید که او و تیمش با کنراد ملاقات کرده اند.

 

The Golden Empire

همچنین یک نمایش انیمیشن در کار است. تنها پروژه ای که او توانست در مورد آن بحث کند در حال حاضر امپراتوری طلایی نام دارد. سریال در Yi Ti، ملتی در Essos در رمان ها می گذرد. مارتین می‌گوید: «ما یک نویسنده جوان فوق ‌العاده نیز در این زمینه داریم، و فکر می‌کنم هنر و انیمیشن زیبا خواهد بود. "اگر می توانستم بیشتر به شما می گویم. فکر نمی کنم بتوانم کلمه ای در مورد انیمیشن های دیگر بگویم. هنوز نه."

 

در حال حاضر، خارج از House of the Dragon، هیچ یک از این پروژه‌ ها به سریال سفارش داده نشده‌ اند و به احتمال زیاد همه آنها هرگز نور روز را نخواهند دید. با این حال، ممکن است برای طرفداران Game of Thrones دانستن همه این احتمالات هیجان انگیز باشد. اما در مورد کتاب ها چطور؟

 

The Winds Of Winter

تنها چیزی که مارتین می ‌گوید این است که کار روی این رمان ادامه دارد، اگرچه او در سال 2021 به دلیل مشغله کاری‌ اش توانست کمتر از آنچه می ‌خواست به دست آورد.

 

او گفت: «بله، البته من همچنان روی «بادهای زمستان» کار می‌کنم. "من اعلام کرده‌ام که صد بار در صد مکان، تکرار بی ‌پایان آن فقط خسته‌ کننده است. من در Winds در سال 2020 پیشرفت زیادی کردم و در سال 2021 کمتر... اما "کمتر" "هیچ" نیست. "

 

Dunk & Egg Novellas

با ادامه توسعه نمایش Dunk & Egg، مارتین همچنین قصد دارد داستان‌های Dunk & Egg خود را به پایان برساند.

 

Fire & Blood Vol.2

به طور کامل مارتین می‌گوید «چند صد صفحه» از این کتاب را نوشته است، اما چیزهای بیشتری در پیش دارد.

 

در مورد پروژه های فوری تر، نسخه مصور و فشرده Fire & Blood اواخر امسال منتشر خواهد شد. درحال حاضر سریال House Od Dragon مراحل فیلم برداری خود را به پایان رسانده است و در سال 2022 پخش خواهد شد.

سریال - The Last Kingdom - فصل پنج قبلی را بخوانید

سریال The Last Kingdom با فصل پنج به کار خود پایان می دهد!

سریال - the boys - amazon prime  بعدی را بخوانید

تریلر فصل سه سریال The Boys منتشر شد!

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.