تریلر فصل سه سریال The Boys منتشر شد!

سریال - the boys - amazon prime   تکینیو techinio

 

پس از پایان فصل دو سریال 2020 اکنون کمپانی Amazon Prime تیزری از فصل سوم این سریال پر طرفدار را منتشر کرده است. اگر فصل دوم را ندیده اید مراقب اسپویل های آن در تیزر فصل سه باشید.

 

 

در این تریلر که توسط آمازون در Souby by Southwest نمایش داده شد، اطلاعات تازه ای از شخصیت های مورد علاقه شما نشان داده شده است. همینطور نگاهی به شخصیت های جدید این سریال می اندازد. تریلر با بیلی بوچر (کارل اربن) شروع می شود که به آینه خیره شده است، چشمانش با قدرت های آغشته به Compound V می درخشد. A-Train، بار دیگر یکی از اعضای Seven، لباس کاملاً جدیدی دارد و به تبلیغ محصولات جدید مشغول است. پسر سرباز جنسن آکلز، یک نفر از کاپیتان آمریکا و همچنین لوری هولدن  در نقش کنتس زرشکی ، برای چند ثانیه ظاهر می شود.

 

وقتی آخرین بار از The Boys خارج شدیم، بیلی همسرش بکا را از زندگی اش نجات داده بود و او و پسر هوملندر را در اسارت بزرگ می کرد. این نجات کوتاه مدت بود، زیرا پسر فوق العاده او رایان، در حالی که سعی می کرد از او در برابر نازی معروف به استورم فرانت، محافظت کند، به طور تصادفی با دید حرارتی خود به او ضربه زد و بیلی را تنها والد خود کرد. رایان توسط CIA از بیلی گرفته می شود در حالی که هیگی برای سیاستمدار، ویکتوریا نیومن، کار می کند، غافل از اینکه او روانی قاتل است که باعث شد سرهای بی شماری در طول فصل 2 منفجر شود.

 

فصل 3 پسران در تاریخ 3 ژوئن 2022 (13 خرداد 1401) پخش می شود و قسمت اول آن با نام Payback است. بسیاری از بازیگران اصلی که شخصیت ‌هایشان هنوز از بین نرفته اند، از جمله کارل اوربان، جک کواید، آنتونی استار، ارین موریارتی و غیره به سریال باز می‌ گردند. اریک کریپکه به عنوان مجری برنامه بازمی گردد و ست روگن، ایوان گلدبرگ و دیگر تهیه کنندگان آن هستند.

اسپین آف - گات - بازی تاج و تخت - Game Of Thrones قبلی را بخوانید

جورج آر آر مارتین چندین نسخه پیش درآمد برای Game Of Thrones ارائه داد

فیلم - I Am Legend - Will Smith - Michael B Jordan - Jordan - من افسانه ام بعدی را بخوانید

دنباله فیلم I Am Legend با بازی ویل اسمیت و مایکل بی جردن در دست ساخت است

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.