اپل بتای عمومی نسخه 15.4 از iOS و iPadOS را منتشر کرد

iOS - Apple - iPhone - iPad - iPadOS- بروزرسانی - آپدیت - بتا تکینیو techinio

 

چند روز پیش اپل نسخه 15.3 از سیستم عامل محبوب خود را در دسترس همگان قرار داد و این همان زمانی است که قرار است نسخه ی آزمایشی جدیدی برای برخی کاربران منتشر شود(نسخه بتا) اپل نسخه بتای 15.4 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است با ما همراه باشید.

 

این نسخه از iOS بالاخره بعد از زمان کوتاه دوساله! قابلیت باز کردن قفل گوشی با فیس آيدی بدون حضور اپل واچ را اضافه کرده است . همچنین این بروزرسانی قابلیت تشخیص عینک را نیز بهتر کرده است و افرادی که از عینک استفاده می کنند با ثبت چهره با عینک خود می توانند سرعت سنسور را بالاتر ببرند. نکته ای که باید توجه شود این است که فیس آیدی ماسک و عینک آفتابی را همزمان پشتیبانی نمی کند.

 

تا الان برای باز کردن قفل آیفون خود با ماسک فقط با حضور اپل واچ می توانستید این کار را انجام دهید اما از این به بعد نیازی به حضور اپل واچ نیست.

 

در نسخه 15.4 آیپد او اس نیز شاهد اضافه شدن قابلیت استفاده از یک موس و کیبورد برای چند دیوایس مختلف هستیم چیزی که در مک ها از نسخه 12.3 در مک او اس مونتری اضافه شد.

 

نسخه 15.4 دارای قابلیت های دیگری همچون اموجی های جدید ، ویچت اپل کارت ، اضافه شدن گزینه ای در کنترل سنتر آیپد برای تنظیم نور کیبورد . دسترسی راحت تر به شیر پلی برای انتخاب دیوایس خروجی صدا می باشد.

 

اگر شما نیز علاقمند به استفاده از نسخه های بتا و آزمایشی سیستم عامل های اپل می باشید میتوانید با رفتن به اینجا دیوایس خود را ثبت کنید و آپدیت ها را دریافت کنید.

 

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

S22 - اس ۲۲ - سامسونگ - شایعات قبلی را بخوانید

اسناد و مدارک نشان می دهند که سری گلکسی S22 با قابلیت شارژ 45 واتی عرضه می شوند

iOS - iPhone - Face ID - آپدیت - تغییرات بعدی را بخوانید

در iOS 15.4 فیس آیدی از ماسک پشتیبانی می کند

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.