برنامه هایی که تا الآن می توان به عنوان اپ پیش فرض در ios14 برگزید

آی او اس - اپل - آیفون - سیستم عامل جدید - جیمیل تکینیو techinio

اپل با عرضه iOS 14 و iPadOS 14 قابلیت تغییر برنامه ی پیش فرض برای وبگردی و ایمیل را ارائه کرد چیزی که اندرویدی ها مدت هاست به صورت وسیع تر استفاده می کنند و به چیزی روتین برای آنها تبدیل شده است.

برای ایمیل گزینه هایی که تا الآن یعنی یک هفته پس از عرضه آپدیت ها همچنان محدود است برنامه نویسان باید با ارائه آپدیت های جدید برنامه ی خود را به لیست برنامه های پیش فرض اضافه کنند. به دلیل این که ایمیل ها اطلاعات حساسی را شامل می شوند اپل بیان کرده که فقط برنامه هایی می توانند به صورت پیش فرض انتخاب شوند که امنیت کاربران و ایمیل آن ها را تضمین کنند و از سیاست های خاص اپل پیروی کنند به همین دلیل است که هنوز گزینه های زیادی در اختیار کاربران قرار نگرفته است.

اپلیکیشن هایی که فعلا می توانند جایگزین برنامه ی پیش فرض اپل شوند عبارتند از:

Outlook, Hey , Spark

که جای خالی Gmail به شدت در آن حس می شود. اگر قصد تغییر برنامه پیش فرض را دارید  باید به تنظیمات (Settings) مراجعه کنید و برنامه ای که دوست دارید به عنوان اپ پیش فرض انتخاب کنید را پیدا کنید سپس بر روی آن تپ کنید و به قسمت  برنامه های پیش فرض بروید (Default Mail App) سپس برنامه ی مورد نظر خود را انتخاب کنید بدون توجه به این که تنظیمات کدام برنامه را انتخاب می کنید بقیه ی گزینه های قابل انتخاب نیز به شما نمایش داده می شود.

کمپانی گوگل اعلام کرده که به زودی جیمیل نیز به لیست برنامه های دارای این قابلیت اضافه خواهد شد.

Formatting canceled
الجی - الجی وینگ - گوشی جدید - صفحه دوگانه قبلی را بخوانید

با LG Wing با دیزاین منحصر به فرد خود آشنا شوید

سایپرپانک - وان پلاس - ادیشن - نسخه خاص بعدی را بخوانید

تصاویری از نسخه ی سایبرپانک ۲۰۷۷ ساعت هوشمند معرفی نشده ی OnePlus لو رفت

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.