مشخصات 206 تیپ سه پانوراما اعلام شد

۲۰۶ - تیپ سه - قیمت - ایران خودرو تکینیو techinio

 

ایران خودرو مشخصات محصول جدید خود (یا بهتر است بگوییم محصول قدیمی با دیزاین جدید) را اعلام کرد با ما همراه باشید تا با مشخصات این خودرو آشنا شیم.

 

مشخصات فنی 206 تیپ سه پانوراما(سقف شیشه ای)

 

ایران خودرو در بحث مشخصات فنی از پیشرانه  TU3A، 1360 سی سی در این خودرو استفاده کرده است که توان 75 اسب بخاری به همراه گشتاور 118 نیوتن متری را به همراه دارد بنابر گفته ی ایران خودرو شتاب صفر تا صد این خودرو 14.1 ثانیه است که به نظر عددی بد است به خصوص که این خودرو اغلب نظر جوانان را جلب می کند و جوانتر ها به شتابگیری علاقه ی بیشتری دارند.

این خودرو از جعبه دنده ی 5 سرعته دستی بهره می برد. مصرف سوخت اعلامی از سوی کمپانی ایران خودرو به صورت ترکیبی 6/4 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر است. وزن خودرو 1025 کیلوگرم است و حجم باک نیز 50 لیتر می باشد. مشخصات فنی کامل را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

مشخصات فنی

 

تجهیزات 206 تیپ سه پانوراما

 

در بخش تجهیزات این خودرو ایران خودرو از فرمان هیدرولیکی در این خودرو استفاده کرده است و خبری از فرمان برقی نیست. ترمز های عقب و جلوی این خودرو نیز خوشبختانه دیسکی است.روکش صندلی ها همچنان پارچه ای است و تریم خاکستری در این خودرو استفاده شده است صندلی ها نیز همچنان به صورت دستی تنظیم می شوند و از موتور برقی استفاده نشده است. همچنین تهویه ی این خودرو تک کاناله و اتوماتیک است.

در بخش رینگ ها نیز رینگ آلومینیومی به کار برده شده است تجهیزات کامل اعلامی توسط ایران خودرو را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

 

 

 

 تجهیزات ۲۰۶ تیپ ۳

 

قیمت 206 تیپ سه پانوراما

 

تا الان یعنی فروردین 1401 ایران خودرو قیمت 181 میلیون و 248 هزار تومانی را برای این خودرو مشخص کرده است و قرار است 206 تیپ دو به طور کل با این مدل جدید جایگزین شود تا ایران خودرو شانس بیشتری در فروش خودروی اقتصادی زیر 200 میلیون تومان داشته باشد.

 

نظر شما چیست؟ به نظر شما این خودرو جایگزین خوبی برای محصول پر فروش 206 تیپ دو است؟

۲۰۶ - تیپ سه - قیمت - ایران خودرو قبلی را بخوانید

مشخصات 206 تیپ سه پانوراما اعلام شد

دیگنیتی - فیدلیتی - بهمن موتور - بورس کالا بعدی را بخوانید

فیدلیتی و دیگنیتی ۲۶ مرداد در بورس کالا عرضه می شوند + شرایط عرضه

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.