معرفی شاسی بلند جدید آلفارومئو

خودرو - آلفارومئو - جدید - شاسی بلند تکینیو techinio

تونال ۲۰۲۲ شاسی بلند جدید آلفارومئو است که بعد از توقف تولید جولیتا، میتو و 4c  به بازار عرضه می شود.

آلفارومئو را می توان یکی از موفق ترین خودروسازهای ایتالیایی دانست که خودروهای اسپرت مختلفی تاکنون تولید کرده است. چندی پیش آلفارومئو اقدام به توقف تولید خودرو میتو، جولیتا و ۴c کرد و اکنون پس از توقف تولید آن‌ها اقدام به طراحی و تولید خودرو جدیدی کرده است.

با ورود به سال ۲۰۲۲، این کارخانه خودروسازی با همکاری استلانتیس قرار است تا مشتریان بیشتری را جذب کند و قرار است کراس اوور تونال را که ۲ سال پیش نمایش داد، تولید کند.

کارشناسان صنعت خودرو معتقد هستند این خودرو همان چیزی است که آلفارومئو برای جذب مشتری به آن‌ نیاز دارد، چرا که بعد از توقف تولید جولیتا، میتو و4c بسیاری از مشتریان خود را از دست داد. این کراس اوور کامپکت کاملاً جدید به نظر می‌رسد و می تواند پلی برای ارتقاء محصولات آلفارومئو باشد. اگرچه این خودرو، یک خودرو اسپرت نیست اما آلفارومئو به آن برای حفظ میراث خود نیاز دارد.

تونال جدید که زیر مجموعه ای از Stelvio است، قرار است با دوج هورنت به اشتراک گذاشته شود که خودرویی کاملا الکتریکی است. استلانتیس به طور رسمی تأیید کرد که یک مدل برقی جدید با نشان دوج در سال آینده عرضه خواهد شد و گزارش‌ها می‌گویند که این یک کراس اوور کوچک است که با آلفا تولید شده است.

با وجود اینکه تونال هنوز به طور رسمی تولید نشده است، شایعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد آلفارومئو در حال کار، بر روی یک کراس اوور حتی کوچک تر است که برنرو نامیده می‌شود. ظاهراً در نیمه اول سال ۲۰۲۳ با پیشرانه‌های هیبریدی و الکتریکی و معادل فیات و جیپ عرضه می‌شود، اما در حال حاضر هیچ چیز رسمی اعلام نشده است.

میلیاردی - لوکس - خودرو - جذاب - خرید خودرو - مشاوره - قیمت قبلی را بخوانید

خودرو های صفر میلیاردی بازار ایران کدامند؟

افزایش قیمت - گرانی - قیمت خودرو بعدی را بخوانید

افزایش قیمت رسمی محصولات ایران خودرو در بهمن امسال + لیست

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.