قسمت سوم فیلم A Quite Place در سال 2025 اکران خواهد شد

فیلم - A Quiet Place - Emily Blunt تکینیو techinio

 

کمپانی Paramount در کنار تایید این موضوع که اسپین آف اعلام شده قبلی برای این مجموعه هنوز در راه است، امروز طی تماسی با سرمایه گذاران اعلام کرد که A Quiet Place 3 در راه است.

 

پارامونت امروز مجموعه کاملی از دنباله ها و فصل های سریال های تلویزیونی را اعلام کرد. در میان آنها A Quiet Place 3 بود که در سال 2025 عرضه خواهد شد. تنها جزئیاتی که اعلام شده است، عنوان و سال انتشار آن است. هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا جان کرازینسکی برای کارگردانی قسمت سوم این مجموعه بازخواهد گشت یا خیر، یا اینکه حتی بر روی قهرمانان قبلی امیلی بلانت، میلیسنت سیموندز و نوآ ژوپ متمرکز خواهد شد یا خیر، نشده است.

 

با این حال، بهترین خبر برای آن این است که اسپین آف A Quiet Place نیز در راه است که برای سال 2023 تنظیم شده است. مایکل سارنوسکی، کارگردان Pig، این اسپین آف را کارگردانی خواهد کرد. پیش از این قرار بود جف نیکولز کارگردانی و نویسندگی آن را بر عهده بگیرد. هنوز صحبتی در مورد اینکه آیا نیکولز هنوز در حال نوشتن آن است یا خیر وجود ندارد. بر اساس گزارش‌ها، این فرنچایز به‌عنوان یک بازی ویدیویی بدون تاریخ انتشار نیز در حال توسعه و ساخت است.

TLOU - ناتی داگ - سونی - لست آف آس - سریال قبلی را بخوانید

سریال مورد انتظار The Last Of Us امسال پخش نخواهد شد!

فیلم - ترنسفورمرز - تبدیل شوندگان بعدی را بخوانید

تاریخ اکران قسمت جدید فیلم Transformers اعلام شد

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.