اطلاعات مهمی از آینده ی سریال Stranger Things منتشر شد

سریال - استرینجر تینگز - Stranger Things - اسپین آف تکینیو techinio

 

نتفلیکس چندین اعلامیه مهم درباره Stranger Things منتشر کرده است، از جمله تاریخ انتشار فصل 4 و اینکه این سریال علمی تخیلی موفق با فصل 5 به کار خود پایان می دهد. همچنین تایید شد که نتفلیکس ممکن است پروژه های اسپین آف Stranger Things را دنبال کند.

 

به گفته ی این شبکه، فصل چهارم این سریال به دو بخش تقسیم خواهد شد که بخش اول آن در 27 می (6 خرداد 1401) و بخش دوم پنج هفته بعد و در 1 جولای (10 تیر 1401) عرضه خواهد شد. این  استراتژی منحصر به فرد این سریال نیست، همانطور که این شرکت همچنین فصل 4 Ozark را به دو بخش تقسیم کرد.

 

مت و راس دافر سازنده‌ این سریال گفته اند که می‌خواهند فصل چهارم Stranger Things را به دلیل «طولانی بی ‌سابقه» به دو بخش تقسیم کنند. برادران دافر در یاد داشتی خطاب به طرفداران گفتند، این فصل 9 فیلمنامه و بیش از 800 صفحه داشت و به دو سال فیلمبرداری و "هزاران" شات VFX نیاز داشت. مدت زمان کل فصل 4 تقریباً دو برابر فصل های قبلی است، و برادران گفتند فصل 4 "چالش برانگیزترین فصل، اما همچنین پربارترین فصل" بوده است. آنها گفتند: "همه کسانی که درگیر هستند به طور باورنکردنی به نتایج افتخار می کنند، و ما نمی توانیم صبر کنیم تا آن را با شما به اشتراک بگذاریم." Shawn Levy کارگردان و تهیه کننده قبلاً به Collider گفته بود که فصل 4 بیشتر از حد انتظار طول کشیده است تا حدی به دلیل همه گیر بودن ویروس کرونا و جاه طلبی های خلاقانه تیم بوده است.

 

برادران همچنین تایید کردند که فصل پنجم Stranger Things در راه است و آخرین فصل خواهد بود. آنها گفتند: "هفت سال پیش، ما کل داستانی را برای Stranger Things برنامه ریزی کردیم. در آن زمان، پیش بینی می کردیم که داستان چهار تا پنج فصل طول بکشد. ثابت شد که برای بیان در چهار فصل خیلی بزرگ بود..."

 

با این حال، هنوز اطلاعاتی در مورد زمان انتشار فصل 5 Stranger Things یا داستان آن منتشر نشده است. در نهایت، برادران دافر اذعان کردند که ممکن است پس از پایان سریال اصلی با فصل 5، محتوای Stranger Things بیشتری در نتفلیکس عرضه شود. این تمام آن چیزی است که این زوج در مورد گسترش جهان گسترده تر Stranger Things گفتند، بنابراین ما باید منتظر بمانیم تا بفهمیم چه چیزی ممکن است از آن حاصل شود.

 دیوید هاربر، نوآ اشنپ، وینونا رایدر، فین ولفهارد، میلی بابی براون، گیتن ماتارازو، کالب مک لافلین، سدی سینک، ناتالیا دایر، چارلی هیتون و جو کری همگی برای فصل 4 بازگشته اند، در حالی که تازه واردان زیادی نیز وجود دارند.

 

خلاصه داستان فصل چهارم Stranger Things:

"شش ماه از نبرد استارکورت می گذرد، که وحشت و ویرانی را برای هاوکینز به ارمغان آورد. با مبارزه با عواقب پس از آن، گروه دوستان ما برای اولین بار از هم جدا می شوند - و پیمایش در پیچیدگی های دبیرستان کارها را آسانتر نکرده است. در این آسیب ‌پذیرترین زمان، تهدیدی جدید و هولناک فراطبیعی ظاهر می‌شود که معمایی وحشتناک را ارائه می‌کند که اگر حل شود، ممکن است در نهایت به وحشت‌های وارونه پایان دهد."

باکس آفیس - اسپایدرمن - مرد عنکبوتی قبلی را بخوانید

فروش جهانی فیلم Spider-Man: No Way Home از یک میلیارد دلار گذشت!

مکس دیوانه- Mad Max - کریس همسورث - Chris Hemsworth بعدی را بخوانید

سری جدید Mad Max با بازی Chris Hemsworth در راه است

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.