سری جدید Mad Max با بازی Chris Hemsworth در راه است

مکس دیوانه- Mad Max - کریس همسورث - Chris Hemsworth تکینیو techinio

 

بر خلاف فیلم های گذشته ای که Chris Hemsworth بازی کرده است، این بار در پیش درآمد جدید فیلم Mad Max: Furiosa قرار است در نقش یک شرور به ایفای نقش بپردازد.

 

طبق اخبار، تهیه‌ کننده و دستیار اول کارگردان «Mad Max: Fury Road» نقل شده است که جورج میلر، کارگردان، با همسوورث ملاقاتی داشته است که این اخبار را قوت بخشیده است. "او کاملاً بر خلاف تایپ شخصیتی و بازیگری که تا امروز دیده ایم، قرار است نقش یک شرور اصلی را در فیلم بازی کند."

 

در سال 2021، همسورث در سیدنی در کنار میلر ظاهر شد تا اعلام کند که Furiosa در کشورشان استرالیا فیلمبرداری خواهد شد. ما همچنین در آن زمان جزئیات کمی در مورد فیلم فهمیدیم، از جمله اینکه داستان Furiosa برخلاف داستان نسبتاً محدود در Fury Road در "سال‌های زیادی" اتفاق می‌افتد. در حالی که داستان Fury Road در طول سه روز و دو شب اتفاق می افتد، داستان Furiosa از نظر دامنه بسیار بزرگتر خواهد بود. میلر گفت: "این یک حماسه است؛ در طول سالیان متمادی اتفاق می افتد، بنابراین عناصر مختلف زیادی در آن وجود دارد. اما این تنها چیزی است که باید بگویم."

 

Furiosa پیش درآمدی برای Fury Road است، آنیا تیلور جوی، ستاره The Queen's Gambit  به عنوان نسخه جوان ‌تر شخصیتی که شارلیز ترون در فیلم 2015 بازی می‌کرد، به ایفای نقش پرداخته است. همسوورث پروژه‌ های آینده‌ ای پرمخاطب در دست ساخت دارد، از جمله Thor: Love and Thunder و Extraction 2 که برای سال 2022 خواهند بود. به نظر نمی آید که Furiosa امسال در سینما های جهان اکران شود.

به نظر شما می تواند در نقش یک شرور فیلم به اندازه ی نقش های دیگر موفق باشد؟

سریال - استرینجر تینگز - Stranger Things - اسپین آف قبلی را بخوانید

اطلاعات مهمی از آینده ی سریال Stranger Things منتشر شد

فیلم - I Am Legend - Will Smith - Michael B Jordan - Jordan - من افسانه ام بعدی را بخوانید

دنباله فیلم I Am Legend با بازی ویل اسمیت و مایکل بی جردن در دست ساخت است

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.