اطلاعاتی از اجزای درونی دسته ی PS5 DualSense فاش شد

دوال سنس - پی اس فایو - پلی استیشن - PS5 - dualsense تکینیو techinio

به عنوان اولین دسته ی بازی شرکت سونی که از برند DualShock استفاده نمیکند،باید دید که این نسل جدید چه میزان پیشرفتی را نسبت به نسل قدیم خود به کاربران ارائه میدهد.

 Austin Evans یکی از کاربران شبکه ی یوتیوب، در یک اجرای منحصر به فرد به باز کردن دسته های DualSense شرکت سونی پرداخت تا همگان بفهمند که چه میزان تکنولوژی در این دسته به کار برده شده است.در ابتدا این ویدیو به تست دسته می پردازد ولی جالب ترین بخش در اواخر ویدیو است که دسته را باز میکند(به سختی) تا محتوای درون آن را ببیند.

dualsense interior

اولین نکته ای که باید به آن اشاره کنیم پوسته ی به شدت محکم آن است ولی جای تعجبی ندارد چون مانند بیشتر تکنولوژی های امروزی به شکلی طراحی شده است که کاربران آن نتوانند به شخصه آن را برای تعمیرات یا موارد دیگر باز کنند.در این دسته از یک باطری 1560میلی آمپر استفاده شده است که به راحتی قابل تعویض می باشد.همانطور که میدانیم دسته ی DualSense اولین دسته PlayStation است که در آن از میکروفون استفاده شده است. در دسته، 2 میکروفون بکار برده شده است که یکی از آن ها در جلوی دسته و دیگری در پشت آن جای دارد.همچنین بلندگو دسته نیز در زیر صفحه ی لمسی یا تاچ پد آن قرار دارد.

دسته ی DualSense با قیمت 70 دلار همراه با کنسول PS5 در تاریخ 12 نوامبر 2020(22 آبان 99) روانه ی بازار خواهد شد.

نظر شما در مورد این دسته چیست؟

بتلفیلد - DLC - هالووین - Dice قبلی را بخوانید

از DLC رایگان بازی Battlefield V برای هالووین رونمایی شد

بلک فرایدی - تخفیف - کنسول های نسل جدید بعدی را بخوانید

Black Friday سال 2020 منحصر به فرد تر از سال های پیش است

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.