تاد هوارد اعلام کرد که مشغول کار روی موتور گرافیکی بزرگتری هستند

تاد هوارد - بتسدا - موتور بازی سازی - الدر اسکرولز تکینیو techinio

بتسدا در حال کار بر روی یک موتور بازی جدید است تا بازی های نسل بعدی خود ، The Elder Scrolls VI و Starfield را پوشش دهد و تاد هوارد به اهمیت این موتور گرافیکی جدید در بازی های نسل بعد خود اشاره کرده است.

وی در جریان یک رویداد اخیر (از طریق GI.biz) گفت که" ساخت موتور جدید احتمالاً بزرگترین موردی است که ما تاکنون داشته ایم ، حتی شاید بزرگتر از Morrowind to Oblivion" برای کمک به این موضوع ، بتسدا روی تیم پشت این قضیه سرمایه گذاری می کند. هوارد گفت افراد بیشتری در بتسدا روی موتور بیش از هر زمان دیگری کار می کنند.هاوارد عنوان کرد که موتور جدید بازی بتسدا برخی از مواردی را که بازیکنان درباره بازی های این استودیو می دانند و دوست دارند ، از جمله پشتیبانی از حالت های مختلف و رویکرد کلی به دنیاهای پایان باز ، حفظ کند. با این حال ، طرفداران می توانند تغییرات عمده ای را از این موتور انتظار داشته باشند.

هاوارد گفت: "از ارائه به انیمیشن گرفته تا مسیر تولید رویه ... من نمی خواهم همه چیز را بگویم ، اما این یک اصلاح اساسی است." "این بیشتر از آنچه ما دوست داشتیم برای ما زمان برده است ، اما همه چیزهایی که با  Starfield  و  Elder Scrolls 6 انجام می دهیم قدرت ما را تأمین خواهد کرد. وقتی بازیکنان نتایج را ببینند ،امیدواریم به اندازه ما از آنچه در صفحه میبینند خوشحال شوند و همچنین از این که چگونه می توانیم به ساخت بازی های خود ادامه دهیم امیدوار شوند."

درمورد اینکه چه زمانی ممکن است ثمرات این تلاش ها را ببینیم ، هوارد گفت هواداران باید خیالشان راحت باشد. این سازنده تأکید کرد که او شخصاً از اینکه می تواند یک بازی را اعلام کند و آن را در زمان نسبتاً کوتاه عرضه کند ، لذت می برد ، همانطور که بتسدا Fallout 4 را در E3 در ماه ژوئن معرفی کرد و فقط چند ماه بعد در ماه نوامبر بازی را منتشر کرد. هنوز هیچ برنامه قطعی برای اعلام مناسب یا زمان انتشار The Elder Scrolls VI و Starfield وجود ندارد ، اما هوارد رویکرد سطح بالای خود را برای حفظ هواداران در میان گذاشت.هاوارد گفت: "شما فقط نمی خواهید آنها را خیلی طولانی رشته كنید. به نوعی خسته می شوید." "شما باید این خستگی را از خواستن چیزی در مقابل آن هیجان مصرف کننده متعادل کنید. همچنین رک و پوست کنده بودن به زمان نیاز دارد. آماده سازی پیش پرده ها ، دموها و دارایی ها از پیشرفت کار زمان زیادی را می برد. من به یاد دارم بازی هایی را که شما انجام می دادید چندین سال زمان صرف آن میکردید و مثل اینکه شما باید خودتان را بالا ببرید. شما باید دموی قبلی خود را بالا ببرید. من ترجیح می دهم تمام آن زمان را با تمرکز روی بازی صرف کنم و یک نسخه ی نمایشی بزرگ آماده کنم."

Elder Scrolls VI و Starfield در E3 2018 با نمایش عنوان آنها اعلام شد ، اما هیچ گیم پلی یا جزئیاتی درباره آنچه انتظار می رود وجود ندارد. بتسدا این بازی ها را در آن زمان اعلام كرد تا به طرفداران خود اطمینان دهد كه پس از رویكرد متفاوت استودیو با بازی چند نفره روی آنچه "كلاسیك" بازی های Bethesda محسوب می شود ، كار می كند.

بتسدا و شرکت مادر آن ZeniMax اخیراً توسط مایکروسافت با مبلغ 7.5 میلیارد دلار خریداری شده اند که دومین خرید بزرگ بازی در طول تاریخ است. مشخص نیست که The Elder Scrolls VI و Starfield فقط مختص Xbox خواهد بود یا خیر ، و فیل اسپنسر نمی تواند چیز بیشتری بگوید زیرا این کار غیرقانونی است.

نظر شما در این باره چیست؟

منبع: GameSpot

بلک فرایدی - تخفیف - کنسول های نسل جدید قبلی را بخوانید

Black Friday سال 2020 منحصر به فرد تر از سال های پیش است

پشتیبانی - یونیورسال - دوال سنس - سوییچ - سونی - نینتندو - آیا دسته PS5 به کنسول های دیگر متصل می شود؟ بعدی را بخوانید

به نظر می رسد که دسته بازی DualSense به کنسول Switch متصل می شود

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.