چگونه بازی Dying Light 2 را به صورت چند نفره بازی کنیم؟

Dying light - multiplayer - چند نفره - بازی آنلاین تکینیو techinio

در بازی Dying Light 2 نیز شما میتوانید مسیر داستانی بازی را به صورت انفرادی یا به صورت Co-Op طی کنید ولی برای بازی به صورت چند نفره لازم است که چند نقطه از Check Point ها را رد کنید.

 

بخش Co-op بازیDying Light 2 برای همه در دسترس است ولی باید ابتدا مقدمه بازی را خودتان انجام دهید. تا زمانی که ماموریتی به نام Markers of Plague را به پایان نرسانید، بخش چند نفره برای شما فعال نمی شود. هنگامی که آن کادر را علامت زدید، کلیدهای Villedor به شما داده می شود و می توانید دوستان و سایر بازیکنان را به دلخواه به بازی خود دعوت کنید می‌توانید حداکثر با سه دوست خود در اکثریت قریب به اتفاق 80 ساعت از مدت بازی وقت بگذرانید.

 

چگونه لابی عمومی ایجاد کنیم؟

چندین تنظیمات مربوط به Dying Light 2 وجود دارد که تجربه همکاری شما را بیشتر می کند. باید در نظر بگیرید که بازیکنان چقدر می‌توانند به بازی شما بپیوندند، و اینکه آیا این محدود به دوستان  می‌شود یا به افراد غریبه نیز اجازه ورود به بازی شما را می‌دهد. به ‌طور پیش‌فرض، Dying Light 2 روی حالت تک‌ نفره تنظیم می‌شود، به این معنی که می‌توانید آزادانه بازی را متوقف کنید و منتظر ورود بازیکنان دیگر نباشید. برای تغییر این حالت بازی را متوقف کرده و سپس به بخش Online، و در آخر، Online Option بروید. شما باید از بین چندین تنظیمات انتخاب کنید:

Public: برای همه بازیکنان باز است

Friends-only: فقط برای دوستان باز است

Private: فقط برای کسانی که خودتان دعوت می کنید باز است

Single-Player: برای هیچ حالت Co-op باز نیست

Call For Help: این ویژگی به ‌طور خودکار سایر بازیکنان را دعوت می‌کند تا به انتخاب شما به شما ملحق شوند:

 

Never: بازیکنان را برای پیوستن دعوت نمی کند

From Time To Time: گاهی از طرف شما بازیکنان را دعوت می کند

Regularly: دعوت های مکرر را ارسال می کند

 

همچنین می‌توانید چت صوتی را روشن یا خاموش کنید و صدای چت صوتی را از این منو انتخاب کنید. از منوی قبلی، آنلاین، همچنین می‌توانید سریعاً به یک لابی باز بپیوندید یا فهرستی از بازی‌ های فعال را جستجو کنید، اگرچه به نظر نمی‌رسد این فهرست در حال حاضر پر شده باشد. شما همچنین می توانید لیست دوستان خود را مشاهده کنید و حتی بازیکنان قبلی را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید.

 

آوردن دوستان به ماموریت ‌ها، ماموریت‌ های جانبی و فعالیت ‌های دنیای باز می‌تواند کارها را به‌ ویژه در جنگ آسان ‌تر و سرگرم ‌کننده ‌تر کند. برخی از بازیکنان در co-op با مشکل رو به رو هستند، اما امیدواریم که این مشکلات به زودی برطرف شوند.

آیا شما تجربه ی بخش Co-Op بازی را دارید؟ تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

GTA 6 - Rockstar -زمان عرضه قبلی را بخوانید

شرکت RockStar به طور رسمی ساخت GTA جدید را تایید کرد!

PSVR - واقعیت مجازی - سونی - پیش خرید بعدی را بخوانید

پیش فروش اولیه هدست واقعیت مجازی جدید سونی شروع شد!

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.