کمپانی Blizzard از ساخت بازی جدید خود خبر داد!

بلیزارد - بقا - survival تکینیو techinio

کمپانی بازی سازی Blizzard به تازگی از کار بر روی بازی جدید خود در سبک بقا (Survival) در دنیایی کاملا جدید برای کنسول ها و PC خبر داد. متاسفانه تنها همین خبر اعلام شده است ولی در ادامه به خبر های پخش شده می پردازیم.

در وبلاگ Blizzard پستی منتشر شده است مبنی بر اینکه درحال شروع به کار بر روی پروژه ای کاملا متفاوت و جدید هستند. قلمرو وسیعی که باید آن را کاووش کرد و دنیایی که قهرمانان آن هنوز معرفی نشده اند، داستان هایی که هنوز گفته نشده است و ماجراهایی که باید با آن ها زندگی کرد.

این اطلاعیه تا حد زیادی به عنوان آگهی استخدام برای پروژه عمل می کند. بلیزارد به دنبال پر کردن موقعیت‌های شغلی مختلفی برای بازی است، از جمله طراح سطح، مهندس نرم‌افزار اصلی، هنرمند ارشد شخصیت و غیره.

پست وبلاگ در ادامه می گوید: "هر داستانی نیاز به یک راوی دارد و هر جهانی به سازندگان نیاز دارد. چه می‌شد اگر این شما بودید؟ سی سال است که بلیزارد جهان‌هایی را برای میلیون‌ها بازیکن در سرتاسر جهان ایجاد کرده است. این امر مستلزم تیم متنوعی از توسعه‌دهندگان است که مایل به ارائه صدای خود، گوش دادن و شنیده شدن هستند. این ماموریت ماست."

این بازی جدید در سبک بقا اولین بازی جدید بلیزارد از زمان Overwatch در سال 2016 خواهد بود. اعلام این بازی پس از شروع فرآیند خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت در معامله ای 69 میلیارد دلاری منتشر شد. با توجه به اینکه اکتیویژن بلیزارد در حال تبدیل شدن به بخشی از مایکروسافت است، مشخص نیست که آیا این بازی جدید برای پلی استیشن یا نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد یا اینکه انحصاری کنسول ایکس باکس خواهد بود.

نظر شما در این باره چیست؟

 

بتلفیلد ۲۰۴۲ - شوتر - اول شخص قبلی را بخوانید

بخش زامبی به بازی Battlefield 2042 باز میگردد!

کرایسیس - کرایسیس ۴ - کرایتک - شوتر بعدی را بخوانید

Crysis 4 بعد از حدود یک دهه معرفی شد!

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.