مدت زمان استفاده آزمایشی رایگان اپل موزیک در برخی کشورها به یک ماه کاهش یافت!

اپل - اپل موزیک - Apple Music - سرویس اشتراک موسیقی - Spotify تکینیو techinio

 

پیشنهاد استفاده ی آزمایشی سه ماهه از اپل میوزیک (Apple Music) برای کاربران جدید چیزیست که چند سالیست وجود دارد اما حالا این پیشنهاد در برخی کشورها همانند آمریکا ، کانادا ، ژاپن و بریتانیا به یک ماه تقلیل یافته است.

 

این اتفاق تاثیری بر روی پیشنهاد استفاده ی شیش ماهه از اپل موزیک برای کاربرانی که به تازگی  محصولاتی همچون ایرپادز ، هوم پاد مینی و برخی محصولات بیتس را خریداری کردند، ندارد.

 

تا به الان عضویت ماهانه در این سرویس هیچ تغییری نکرده است و به نظر این اتفاق افرادی که از این سرویس استفاده می کردند را دلسرد نکرده است. قیمت استفاده ی فردی ماهانه از اپل میوزیک 9.99 دلار است و اگر از سرویس 5 نفره ی خانوادگی استفاده کنید این قیمت به 14.99 دلار می رسد.

 

فعلا اطلاعاتی از اینکه دلیل این حرکت اپل چه چیزی بوده است در دسترس نیست اما به نظر می رسد که اپل این کار را برای کم کردن فاصله ی زیاد خود با رقیب پر قدرت خود یعنی اسپاتیفای (Spotify) انجام داده است.

 

نظر شما چیست؟آیا شما از اپل میوزیک استفاده می کنید؟

iOS - iPhone - Face ID - آپدیت - تغییرات قبلی را بخوانید

در iOS 15.4 فیس آیدی از ماسک پشتیبانی می کند

سامسونگ - معرفی - S22 - S22+ - آنپکد ۲۰۲۲ بعدی را بخوانید

گلکسی اس 22 و اس 22 پلاس معرفی شدند : همان فرمول قبل اما بهتر!

مشتاق دیدن نظر شمائیم

2 نظر

  • یکی از بدیاش اینه که برای استفاده از این اشتراک رایگان باید حتما کارت اعتباری ثبت کرد به نظرتون کارت اعتباری فیک بزنیم مشکلی پیش میاد؟

    پاسخ

    • پیشنهاد ما اینه که اینکارو نکنید چون احتمال بن شدن اکانت اپل شما به شدت زیاد میشه و از اون طرف در بدترین حالت ممکنه دیوایس شما لاک شه