شرکت مایکروسافت قصد دارد تا بازی Call Of Duty را بر روی نینتندو سوییچ منتشر کند

COD -  کالاف دیوتی - شوتر -اول شخص - نینتندو - سوییچ تکینیو techinio

 

برد اسمیت، رئیس مایکروسافت گفته است که اگر خرید اکتیویژن بلیزارد انجام شود، این شرکت می‌خواهد بازی Call of Duty را برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه کند.

 

اسمیت در صحبت با CNBC تکرار کرد که خرید احتمالی Activision Blizzard مانع از نمایش بازی های این شرکت در پلتفرم های رقیب نخواهد شد و پس از اینکه مایکروسافت اخیراً بیانیه‌ ای صادر کرد که نشان می ‌داد بازی ‌های Activision Blizzard می ‌توانند به سوییچ بیایند، اسمیت به صراحت اشاره کرد که ممکن است شامل Call of Duty نیز باشد.

 

اسمیت در ادامه گفت: "یکی از مواردی که ما در حال پیشبرد بررسی نظارتی این خرید به وضوح در مورد آن صحبت می کنیم این است که عناوین بزرگی مانند Call of Duty از اکتیویژن بلیزارد امروز در پلی استیشن سونی در دسترس خواهند بود. ما می ‌خواهیم آن را به دستگاه ‌های نینتندو بیاوریم. همچنین اطمینان پیدا کنیم که عناوین محبوب دیگری را که Activision Blizzard دارد همچنان که در پلی ‌استیشن در دسترس است، در نینتندو نیز در دسترس باشند."

 

اسمیت سپس به بحث در مورد Minecraft پرداخت و به این نکته اشاره کرد که با وجود خرید Mojang توسط آنها، این بازی به عنوان بازی چند پلتفرمی منتشر شد و موفق آمیز نیز بود. اسمیت همچنین اخیراً یک پست وبلاگی منتشر کرده است که در آن اشاره می کند که چگونه Call of Duty حتی پس از پایان هر قرارداد فعلی به انتشار روی کنسول های پلی استیشن ادامه می دهد و مایکروسافت می خواهد به پشتیبانی از کنسول های نینتندو نیز ادامه دهد.

 

آخرین عنوان CoD که بر روی کنسول نینتندو منتشر شد، Call of Duty: Ghosts برای Wii U بود که در سال 2013 منتشر شد. تعدادی از بازی های CoD در طول سال ها بر روی کنسول های نینتندو منتشر شده اند، اما هرگز در مقایسه با کنسول های PS و یا Xbox موفقیت زیادی کسب نکرده اند.

به نظر شما ارائه بازی CoD بر روی کنسول نینتندو باز هم به یک پروژه ی بزرگ برای مایکروسافت تبدیل خواهد شد یا خیر؟

Ghost Of Tsushima - Horizon - بازی انحصاری قبلی را بخوانید

بروزرسانی جدید بازی Ghost Of Tsushima به مناسبت عرضه بازی Horizon منتشر شد

کالاف دیوتی - COD - وارزون بعدی را بخوانید

بازی های Modern Warfare 2 و Warzone 2 رسما تایید شد

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.