بازی های Modern Warfare 2 و Warzone 2 رسما تایید شد

کالاف دیوتی - COD - وارزون تکینیو techinio

 

کمپانی اکتیویژن به طور رسمی اعلام کرد که در سال 2022 دو بازی جدید خود را روانه ی بازار خواهد کرد که یکی از آن ها دنباله ی Modern Warfare سال 2019 و دیگری ورژن جدیدی از Warzone خواهد بود.

 

طبق گفته ی این کمپانی، هر دو بازی بر روی یک موتور کاملاً جدید اجرا می‌شوند و Infinity Ward پیشتاز توسعه Modern Warfare 2 و دنباله Warzone است. اطلاعات کمی در مورد Warzone 2 وجود دارد، اما گفته شده است که بازیکنان می‌توانند منتظر یک «تکامل عظیم» در فرمول بازی های بتل رویال باشند. این شامل یک «فضای پخش کاملاً جدید» و یک حالت sandbox جدید است که هیچ کدام مورد بحث قرار نگرفتند. مدیریت اکتیویژن قبلاً تأیید کرده بود که بازی‌های جدید Call of Duty پس از اینکه Call of Duty: Vanguard و Warzone اصلی با برخی از معیارها از دست رفته بودند، در راه هستند.

 

Warzone 2

یکی از افراد فعال در یوتیوب، JackFrags، اطلاعات جدیدی در مورد هر دو بازی دارد. طبق این گزارش، Warzone 2 یا هر بازی که می‌توان نامش را گذاشت، «نوآوری‌های قابل توجهی» خواهد داشت. طبق این گزارش، Warzone 2 «همان بازی قدیمی» نخواهد بود. Warzone 2 نیز حالت Sandbox جدیدی خواهد داشت، اما جزئیاتی در مورد آن در دسترس نیست.

 

توسعه دهندگان به CharlieIntel گفتند که "وقتی محتوای Black Ops Cold War به Warzone آمد، بازی Battle Royale "دیگر شبیه Modern Warfare نبود، اما همچنین مانند Black Ops هم نبود." برای Warzone بعدی، توسعه دهندگان قرار است به این بازخورد واکنش نشان دهند.

 

Modern Warfare 2

طبق گفته CharlieIntel، Modern Warfare 2 در پاییز امسال منتشر خواهد شد. پت کلی، مدیر استودیو گفت: باید مشخص باشد که تیم در حال ساخت دنباله ای است زیرا بازی در سال 2019، 30 میلیون نسخه فروخته است. اساساً هیچ اطلاعاتی در مورد Modern Warfare 2 در دسترس نیست، اما شایعه شده است که بر روی کارتل های مواد مخدر کلمبیایی متمرکز شده است.

به نظر شما Warzone جدید به چه سبکی قرار است باشد؟

COD -  کالاف دیوتی - شوتر -اول شخص - نینتندو - سوییچ قبلی را بخوانید

شرکت مایکروسافت قصد دارد تا بازی Call Of Duty را بر روی نینتندو سوییچ منتشر کند

انویدیا - کارت گرافیک - RTX 3090 Ti بعدی را بخوانید

طبق شایعات منتشر شده، RTX 3090 Ti شرکت Nvidia در 29 مارس عرضه خواهد شد

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.