تریلر سینماتیک جدیدی از بازی Horizon Forbidden West منتشر شد

بازی انحصاری - PS4 - PS5 - سونی تکینیو techinio

 

در پی نزدیک شدن به زمان رسمی عرضه ی بازی Horizon Forbidden West، سونی به تازگی تریلر سینماتیک جدیدی در شبکه های مجازی منتشر کرد.

 

این تریلر یک دقیقه‌ای که توسط صداپیشه آلوی، اشلی برچ، روایت می‌شود، زیست بوم های مختلف غرب ممنوعه را به تصویر می کشد که در عنوان اکشن - ماجراجویی جدید از Guerrilla Games به بازار خواهد آمد. در عین حال انواع ماشین‌ های قدیمی و جدید بازیکن را به نمایش می‌گذارد. در طول مسیر با آلوی در مورد گذشته ‌اش و درس‌ هایی که پس از وقایع بازی اول، Horizon Zero Dawn، آموخته صحبت می‌کند، در حالی که در زمین‌ های مختلف مانور می‌دهد و توانایی‌ های دویدن آزاد و آکروباتیک خود را که قبلاً در تریلرهای گیم ‌پلی به اشتراک گذاشته شده بود، نشان می‌دهد. همچنین نشان داده شده است که او به نوعی خودش یک ماشین وحشی را رام می کند که در بازی همراه او خواهد بود.

 

 

Horizon Forbidden West قرار است در تاریخ 18 فوریه (29 بهمن) برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 عرضه شود و داستان آن مستقیماً پس از داستان نسخه اول مجموعه است و آلوی را در تلاشی جدید در مناطق غربی ایالات پسا آخرالزمانی بیابد تا جواب ها را پیدا کند.

 

در اوایل این هفته، سونی اطلاعات بیشتری را در مورد این عنوان فاش کرد و تأیید کرد که بازی دارای مجموعه قابل توجهی از ویژگی ‌های دسترسی است. برخی از تنظیمات دسترسی عمومی شامل زیرنویس ‌هایی هستند که می ‌توان آن ‌ها را تغییر داد تا بیشتر قابل مشاهده باشند، یک گزینه دشواری سفارشی، یک گزینه زبان ترجیحی، و همچنین یک ویژگی نوت بوک جدید که به عنوان یک دایره ‌المعارف گسترده حاوی اطلاعات مفید در مورد شخصیت ‌ها، ماشین ‌ها و نقاط داده عمل می‌کند، در بازی وجود دارد.

 

در جای دیگر، آشکار شد که نسخه PS5 بازی Horizon Forbidden West در مقایسه با فروشگاه داخلی کنسول پلی استیشن، در صورت خرید از مرورگر، 10 دلار ارزان تر است. این بازی برای کنسول PS4 با قیمت 60 دلار و برای کنسول PS5 با قیمت 70 دلار در دسترس خواهد بود، اما خرید بازی در PS4 به بازیکنان یک ارتقاء رایگان به نسخه PS5 می دهد. با این حال، هنگام خرید از کنسول PS5 فقط به مشتریان امکان خرید نسخه‌ های Digital Deluxe را می‌دهد.

به نظر شما آیا این نسخه از بازی نیز مثل سری قبل به موفقیت خواهد رسید؟

بلیزارد - بقا - survival قبلی را بخوانید

کمپانی Blizzard از ساخت بازی جدید خود خبر داد!

دراگون ایج - Dragon Age - EA - نقش آفرینی بعدی را بخوانید

بازی Dragon Age 4 تا 18 ماه آینده منتشر خواهد شد

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.