بازی Dragon Age 4 تا 18 ماه آینده منتشر خواهد شد

دراگون ایج - Dragon Age - EA - نقش آفرینی تکینیو techinio

 

طبق گزارشات منتشر شده از سوی کمپانی EA بازی Dragon Age 4 تا 18 ماه آینده آماده خواهد شد.

 

اگر مانند بسیاری از افراد، صبورانه منتظر اخبار مربوط به قسمت بعدی سری Dragon Age بوده اید، خوش شانس هستید. گزارش های جدید حاکی از آن است که Dragon Age 4 "در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد"، "در حال رسیدن به نقاط عطف خود است" و قرار است طبق برنامه منتشر شود. با فرض اینکه همه اینها درست باشد، به نظر می رسد که می توانیم انتظار داشته باشیم Dragon Age 4 را در اواخر سال 2023 ببینیم.

 

 

این اعلامیه از سوی Jeff Grubb، مشارکت کننده Giant Bomb منتشر شده است که در آخرین قسمت از GrubbSnax درباره توسعه بازی صحبت کرده است. گراب گفت که او پیش بینی می کند که این بازی «حداقل 18 ماه دیگر» زمان لازم دارد. به غیر از این حدود زمانی که به تازگی پیش بینی شده است، چیز زیادی در مورد قسمت بعدی سری Dragon Age فاش نشده است. گزارش ‌ها حاکی از آن است که این بازی در Tevinter تنظیم می ‌شود و تیمی که روی آن کار می ‌کند، تمام عناصر چند نفره یا سرویس زنده را کنار می‌ گذارد تا بر روی یک کمپین تک ‌نفره قوی تمرکز کند، اما اطلاعات بیشتری هنوز تایید نشده است.

 

 

این اعلامیه همچنین مدت کوتاهی پس از اینکه فاش شد که مت گلدمن مدیر ارشد خلاقیت Dragon Age در حال ترک BioWare است، منتشر شده است. گری مک کی، مدیر ارشد BioWare به طرفداران اطمینان داد که "تعهد تیم به یک بازی Dragon Age با کیفیت بالا تزلزل نکرده است، و ما بازی ‌ای را که مطابق با استانداردهای BioWare نباشد، ارسال نخواهیم کرد. " بر اساس اظهارات گراب، به نظر می رسد که اظهارات مک کی پابرجاست و تلاش BioWare برای بازسازی شهرت خود طبق برنامه پیش می رود.

 

بازی انحصاری - PS4 - PS5 - سونی قبلی را بخوانید

تریلر سینماتیک جدیدی از بازی Horizon Forbidden West منتشر شد

PC - PS5 - Elden Ring بعدی را بخوانید

بازی Elden Ring بر روی دو پلتفرم PC و PS5 مشکلات عجیبی دارد!

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.