بازی های رایگان ماه مارس شبکه ی PS Plus مشخص شد

بازی رایگان - PS Plus -  پلی استیشن - سونی تکینیو techinio

 

سونی بازی های رایگان ماه آینده را برای اعضای پلی استیشن پلاس معرفی کرد. مجموعه PS Plus ماه مارس شامل چهار بازی است: Ghostrunner، Ghost of Tsushima: Legends، Team Sonic Racing و Ark: Survival Evolved.

 

Ghost of Tsushima: Legends به عنوان یک پاداش برای کاربران PS4 و PS5 لقب گرفته است. این بازی یک تجربه چند نفره آنلاین سرگرم کننده است که شامل حالت های همکاری و رقابتی است. اعضای PS Plus می‌توانند برای یک تجربه چند نفره خانوادگی ‌تر، Team Sonic Racing را امتحان کنند، یک بازی مسابقه ‌ای کارتونی که در ابتدا در سال 2019 عرضه شد. Team Sonic Racing دارای 15 شخصیت قابل بازی از مجموعه سونیک است و اساساً نسخه ‌ای با تم سگا از Mario Kart است.

 

در همین حال، Ark: Survival Evolved یک بازی در سبک بقا است که در جزیره ‌ای دور افتاده اتفاق می ‌افتد که اتفاقاً مملو از حیوانات ماقبل تاریخ و دایناسورهای غول ‌پیکر و بازیکنان دیگری است که می‌ توانند به همان اندازه خطرناک باشند. فقط نسخه کنسول PS5 از بازی Ghostrunner در ماه مارس برای مشترکین PS Plus در دسترس خواهد بود. این بازی اکشن سریع بازیکنی را دنبال می‌کند که در نقش جک است که باید مناطق خطرناک سایبرپانک را در حین مبارزه با دشمنان و حل پازل ‌های پلتفرم طی کند.

 

  • Ghostrunner -- PS5
  • Ghost of Tsushima: Legends – PS4/PS5
  • Ark: Survival Evolved -- PS4
  • Team Sonic Racing -- PS4

 

Elden Ring - PC - حداقل سیستم مورد نیاز قبلی را بخوانید

حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی Elden Ring اعلام شد

بازی رایگان - Xbox Gold - مایکروسافت - Xbox بعدی را بخوانید

بازی های رایگان ماه مارس شبکه Xbox Gold مشخص شد

مشتاق دیدن نظر شمائیم

نظر خود را با ما در میان بگذارید.